Afterparty w Królestwie

Afterparty w Królestwie

Po pierwszym dniu Katowice Tattoo Konwent 2018 widzimy się afterze w dobrze Wam już znanej miejscówce: Królestwo!
Dla fanów tatuażu zagrają:

FALCON1
DJ / turntablista/producent, na scenie od 2003 roku. Aktywna postać bitew DJ-skich i turntablistycznych, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski IDA.

Ma na koncie kilkaset imprez w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po najciemniejsze piwnice. Grał także w Czechach, Holandii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip­hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe. Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip­hopowej i nie tylko, jest członkiem ekipy JWP/BC. W 2015 wystąpił z Michałem Urbaniakiem w polskiej edycji Boiler Room. Jest także jednym z DJ­ów odpowiedzialnych za jubileuszowy „PROSTO Mixtape 15”.
Razem z Dj-em Kebsem jest założycielem SPINLAB DJ SCHOOL. W 2017 wygrał bitwę DJ-ską "CutFest" w Los Angeles w kategorii Beat-Juggling.

www.youtube.com/FALCON1official
www.soundcloud.com/djfalcon1 & www.mixcloud.com/funkyfalc
www.facebook.com/falcon1yo

DJ Hopbeat
Miksowaniem muzyki zajmuje się od roku 99. Inspiracją stały się jedne z pierwszych zawodów DMC World w latach 90. Pierwsze zarobione pieniądze przeznaczył na zakup gramofonów. Dzięki żmudnej i samodzielnej nauce zaczął pojawiać się na gliwickiej scenie. Miłość do hip-hopu, funk'u, dancehall'u, muzyki elektronicznej zaowocowała wieloma imprezami w całym kraju jak i poza jego granicami. Współpracował z takimi artystami jak: Bob One, Bas Tajpan, Grubson, Metrowy, Majkel, Bu, Skorup, Dj Feel-X, Dj Twister, Dj Haem, Dj Cube, DiNo. Na swoim koncie poza skreczami do hiphopowych utworów ma także kilka mikstejpów. Mocno energetyczne sety imprezowe DJ'a Hopbeat'a składają się z mieszanki dobrych, soczystych, różnorodnych stylowo kawałków (nowych szlagierów i tych trochę starszych). Tą energetyczną mieszankę Hopbeat okrasza często skreczami, DJ'skimi trikami i beat jugglingiem. Aktualnie współpracuje z wytwórnią MaxFloRec.

https://www.facebook.com/djhopbeat
https://www.instagram.com/djhopbeat
https://m.soundcloud.com/djhopbeat/dj-hopbeat-spod-palc-w-przez

DJ West
Dj west - Dj, turntablista, PartyRocker, swoją przygodę z gramofonami zaczął mając zaledwie 14 lat. Od tamtej pory zagrał niezliczona ilość imprez i koncertów zarówno w kraju jak i poza jego granicami (Londyn, Amsterdam, Kopenhaga). Twórczość tego muzyka charakteryzuje bogata selekcja, okraszona dużą ilością scratchy i cutow. W 2017 roku dołączył do ekipy Pokahontaz.

https://www.instagram.com/djweest/?hl=pl
https://www.facebook.com/igor.mocko.77

Galeria Afterparty w Królestwie

Sponsorzy

Patroni medialni