CO/NUGEN

CO/NUGEN

CO /nugen, personality disorder, noise bukkake/
16 lat w branży, setki zagranych melanży, hektary zaoranych parkietów. Zakorzeniony w Krakowie muzyczny perv, wychowany w Mielcu, na co dzień słucha każdej ambitnej muzyki od Slayera po Zbigniewa Wodeckiego, zahaczając gdzieś po drodze o operetkę w radiowej dwójce. Należy do kolektywów muzycznych nugen, personality disorder, noise bukkake i pod ich szyldami grając oraz organizując imprezy promuje szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

Przygodę z mixowaniem zaczynał w 2002 od dwóch gramofonów Unitra Fonica oraz muzyki house, a w kolejnych latach wzbogacił swój repertuar o kolejne gatunki muzyki elektronicznej. Jeden z najbardziej wszechstronnych muzycznie djów na scenie, ze swoimi setami gościł już m.in . na imprezach: Let it Roll Warmup, Próba Dźwięku Festiwal /drumandbass/, Egodrop, Goa Dupa Festiwal, Silverlake Festiwal, Tribe in Forest vol.1 /psytrance, psy-breaks, hi-tech psy/,  Brutal Electronic Festiwal,Noise Bukkake,Personality Disorder, Gabba Tallion, Wixapol /hardcore, terror, speedcore/ - imprezy o ogromnym przekroju muzycznym, jednocześnie należące do najbardziej znanych tytułów w kraju. Niedawno rozpoczął własny cykl "Całonocne Odsłuchiwanie", na którym promuje muzykę w stylu oldschool rap, funk, danceble jazz oraz big beat.

Od 2015 uczy się, jak tworzyć własne kompozycje, a w 2017 światło dzienne na labelu United Gabba Alliance ujrzały jego pierwsze kawałki. Nieoficjalny sufler Paris Hilton, a prywatnie miłośnik kulinariów, czerstwego humoru oraz psychofan Davida Hasselhoffa. Robi robotę!

soundcloud.com/conugen 
www.facebook.com/conugen/ 

Galeria CO/NUGEN

Sponsorzy

Patroni medialni