Limitowana Dziarka w ciemno: Ewa Linkiewicz i Monika Ochman

Limitowana Dziarka w ciemno: Ewa Linkiewicz i Monika Ochman

Dziarka w Ciemno również w tym roku powraca na Katowice Tattoo Konwent. Dla tych, którzy nie wiedzą -  To akcja specjalna, zapoczątkowana przez nas dwa lata temu. Nazwa pochodzi od "Randki w ciemno", ponieważ zgodnie z jej formułą tatuator wykonuje zaprojektowany przez siebie wzór na ciele uczestnika zabawy, a tatuowany dowiaduje się co zostało utwalone na jego skórze, dopiero gdy artysta postawi ostatnie kreski. Uczestnik zabawy może wybrać jedynie artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Do akcji zapraszamy znanych i lubianych reprezentantów polskiej branży tatutorskiej. Prace każdego z nich charakteryzowały się niepodrabialnym stylem i charakterystyczną kreską.

Jak wziąć udział w dziarce w ciemno?

Aby wydziarać się w ciemno należy zakupić specjalny bilet Tattoo Bilet w cenie 399 zł. Obejmuje on wejściówkę dwudniową i tatuaż. Bilety są jednak limitowane. Jeśli jesteś zainteresowany – śpiesz się - każdy tatuator może wykonać tylko 5 dziarek. Tutaj działa zasada „Kto pierwszy, ten lepszy!”.  Sprzedaż trwa do ... lub wyczerpania zapasów.

Po dokonaniu zakupu obowiązkowo skontaktuj się z nami pod mailem: dziarka@tattookonwent.pl w celu ustalenia szczegółów. Biorąc udział w zabawie akceptujesz REGULAMIN AKCJI.

W tym roku za kotarą Dziarki w ciemno kryć się będzie:

Ewa Linkiewicz - https://www.instagram.com/ewowska/

"Na co dzień tatuuję w łódzkim studio „Inne tatuaże”, gdzie wykonuję głównie wzory graficzne. Poza tatuażem zajmuję się grafiką i projektowaniem książek." 

Monika Ochman - https://www.instagram.com/monikaochmantattoo/

"Tatuuję w studiu Sigil 2 w Łodzi, zajmuję się tym zawodowo 4 lata. Poruszam się właściwie w każdym stylu, ale ludzie kojarzą mnie z prac malarskich i akwarelowych, o mocno nasyconych barwach. Inspirację czerpię z natury, uwielbiam motywy zwierzęce, roślinne oraz abstrakcyjne. Jestem straszną pedantką, więc staram się żeby każdy mój tatuaż był bardzo dokładny i precyzyjny. Drugą moją pasją jest kolekcjonowanie płyt winylowych oraz pogrywanie w domowym zaciszu jako dj ;) Uskuteczniam dietę roślinną by nie krzywdzić zwierząt i dbać o środowisko".

Galeria Limitowana Dziarka w ciemno: Ewa Linkiewicz i Monika Ochman

Sponsorzy

Patroni medialni

EN