Ero/Kosi

Ero/Kosi

Na scenę Tattoo Konwent nie wpuszczamy byle kogo, a tych, którzy robią na niej największe zamieszanie, chcemy widzieć u siebie ponownie! Właśnie dlatego reprezentanci warszawskiej ekipy JWP – Ero i Kosi z buta wjeżdżają do programu Katowice Tattoo Konwent 2019!

Ero i Kosi z ekipy JWP zaskoczyli wszystkich, wypuszczając spontaniczny album, którego tematem przewodnim jest graffiti. I zapewniamy, że zrobili to w takim stylu, że dosłownie czuć smród farb, kolejowych jardów i flamastrów. Album "BlackBook" to zapis zajawki i pasji do malowania podany w kilkunastu kawałkach, których lwia cześć ma mocny potencjach koncertowy! To materiał w klimacie starej szkoły rapu i nowojorskiego brzmienia. Wydany 14 czerwca album został świetnie przyjęty przez środowisko, fanów i krytyków, nie pozostawiając złudzeń, że członkowie JWP Crew są w formie! Cytując Ero "graffiti jest sexi".

Już 31 sierpnia będziecie mili okazję sprawdzić BlackBook na premierowym koncercie w Katowicach, który będzie miał miejsce na Katowice Tattoo Konwent 2019. Wjeżdżajcie pod scenę, zróbcie hałas dla Ero i Kosi!

Galeria Ero/Kosi

img04

Ero/Kosi

img04

Ero/Kosi

img04

Ero/Kosi

Sponsorzy

Patroni medialni

EN